Jutta on demareiden ankkuri!

Etsikko aika lurahti ja puolueen kannatus ei kiinnosta, hyvä osoitus Jutasta! Jos ennen demarit olivat punaisia, nyt on löydetty harmaista harmain ja vielä hiljainen sellainen! Laiva ei eteni, kun ankkuri on pohjassa!
3250
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

miten saisi sitä viinanhintaa mahd. alas että yksinhuoltajilla riittäisi edes vähän rahaa ruokaan lapsilleen!

Äänestä

Jutalla on sellaiset bonttoonit, jottei sitä saa ikinä ankkuriksi pohjaan.

Äänestä
  • On muodoiltaan sellainen, ettei Kanervan löytökään pärjää!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jawag kirjoitti:

Etsikko aika lurahti ja puolueen kannatus ei kiinnosta, hyvä osoitus Jutasta! Jos ennen demarit olivat punaisia, nyt on löydetty harmaista harmain ja vielä hiljainen sellainen! Laiva ei eteni, kun ankkuri on pohjassa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu