vaalean ja tumman skorpionin ero

tumma

Olen tumma skorpioni(nainen), tunnen monia skorpioni naisia ja tulen hyvin toimeen tummien kanssa. Vaaleiden kanssa toinen juttu, alkavat jossakin vaiheessa todella ärsyttämään, ovat itsekeskeisiä ja nauravat toisten epäonnistumisille, onko kokemuksia muilla?

5

1956

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • nimittäin

      hiusten väri ei johdu mistään geeneistä, vaan planeettojen asennoista ja tietystä vuodenkierron ajasta. Jos olet tarkastellut tätä asiaa niin olet varmasti tullut huomanneeksi että vaaleat skorpionit lisääntyvät kesäänpäin mentäessä, eli skorpionin ajan alussa ja tummat ovat taas talvella syntyneitä.

      Näin ollen tummat eivät voi tulla toimeen vaaleiden kanssa. Heidän maailmankaikkeudellinen harmonia ei sovi värähtelemään resonanssissa. Johan sen jo hiusten värikin kertoo, toinen on tumma ja toinen on vaalea.

      Tämä mystinen vuodenkiertoon liittyvä kahden elämän harmonia jotka eivät ole resonanssissa keskenään koskee myös muita merkkejä, mutta skorpioneissa se ilmiö korostuu.

      • no jo on..

        ompas erikoinen väittämä. itse vaalea skorppioni ja parhaana ystävänä oikea musta skorppioni. ystäväni syntynyt minua ennen. JA MUUTEN.. toimeen tullaan erinomaisesti.. myös lapset ovat pellavapäitä vaikka skorppionin ajan lopussa ovatkin syntyneet, mutta eihän se geeneistä johdu..hahahah


      • Olen tehnyt
        no jo on.. kirjoitti:

        ompas erikoinen väittämä. itse vaalea skorppioni ja parhaana ystävänä oikea musta skorppioni. ystäväni syntynyt minua ennen. JA MUUTEN.. toimeen tullaan erinomaisesti.. myös lapset ovat pellavapäitä vaikka skorppionin ajan lopussa ovatkin syntyneet, mutta eihän se geeneistä johdu..hahahah

        tutkimuksia tämän aiheen osalta noin 25 vuotta jo ja käynyt läpi noin 3500 skorpparia kaikista ikäryhmistä. Kaikki skorpparit olivat joko vaaleita tai tummia ja sitten huomasin että heidän syntymäaikansa korreloi hiusten värin kanssa siten että tummat ovat skorpionin ajan lopulla syntyneitä ja vaaleat taas alkupuolella.

        Kuinka paljon sinulla on kokemusta? Ainoastaan viiden ihmisen osalta? Sillä määrällä ei johtopäätöksiä tehdä.


    • pellavaa sen olla pitää

      Joo mut toistepäin ja tummilla on erilainen "moraalinen" taso,johtuu varmaan siitä

    • skor

      Kannattaa kokeilla hiusten värjäämistä vaaleasta tummaksi tai päin vastoin, niin todella huomaa eron omassa luonteessa. Hämmästyttävää kuinka luonne voi muuttua niin nopeasti. Uh ja voih.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä sinä näet

      kun katsot peiliin?
      Ikävä
      123
      1732
    2. NO NIIN !!!

      Totuus Ukrainan sodan todellisista ja oikeista juurisyistä alkaa nyt näköjään paljastua lopultakin. https://www.youtube
      NATO
      681
      1644
    3. Se helpottaisi oloa jos

      Se toinen tietäisi että molemmat tykkäämme toisistamme. Se on asia mikä vaivaa ja ahdistaa minua vaikka tilanne olisikin
      Ikävä
      88
      1467
    4. Palsta kysely..

      Mikä on mielestäsi hyvä ikäero parisuhteessa? Tulevassa/kuvitteellisessa tulevaisuuden suhteessa, voisitko harkita ”ott
      Sinkut
      165
      1343
    5. Sä et pääse yli, mä en pääse yli

      Jäädäänkö kuinka pitkäksi aikaa kärvistelemään omissa kuplissa näihin tunteisiin vai aletaanko puskemaan jo tätä läpi. V
      Ikävä
      123
      1298
    6. Trumpin hallinto hiljentää mediaa USA:ssa

      Tuo paskahallinto on sananvapauden vihollinen, vaikka Vancen idiootilla oli otsaa syyttää eurooppalaisia sananvapauden p
      Maailman menoa
      322
      1294
    7. aivan mieletön ikävä

      paha olo 😥🫣 kaipaan sua 😔💔
      Ikävä
      43
      1258
    8. Hirvittävä onnettomuus.

      Voimia ja lohdutusta suuressa surussanne🙏🙏.
      Rovaniemi
      25
      1195
    9. Missä väleissä ollaan

      Jatkossa? Vai ollaanko missään? Koetko ikäväksi näkemisen)
      Ikävä
      67
      1155
    10. Haluaisin nainen vain välillä heilutella peittoa sinun kanssa

      Mutta kuitenkin oltaisiin uskollisia toisillemme.
      Ikävä
      61
      1142
    Aihe