s.riiheläinen

taas uudessa kirjoituksessa paljastui kepulaisen sepon katkeruus haminan satamaan vertaa haminaa loviisaan ja klamilan kalasatamaan seppo haluaa purkaa poliittisen katkeruutensa satamaan josta ei tiedä mitään tokkopa on käynytkään siellä ps. ei pääse portista sisälle
2789
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kun monikaan joka päättää näistä Haminan sataman päätöksistä sen huomaa minkälainen lasku on ollut tässä viimeisen 10vuoden aikana Haminassa vaikka samanlaisissa lähtökohdista olevissa satamissa esimerkiksi Kotka on vuosisadan paras aika meneillään, näillä meidän päättäjillä on tärkeintä ollut tämä oman lapsen hyysääminen nimeltään HMT vaikka satamassa olisi oikeita ahtaus yrityksiä tulossa satamaan yksi yritti Haminassa yrittää epäterveessä ilmapiirissä nimeltään Steveco niin sillekin piti työ tehdä"kivi reen vedoksi" minkä takia Haminaan tuli suoraan 200 työtöntä välillisesti vielä paljon enemmille, niitä harvoja jotka osasivat varoittaa jo vuosia ennen että tämä sairas tilanne ehkä ajaa Stevecon pois oli Seppo R.

Äänestä

HMT.llä,kun noin puolustelet uppoavaa laivaa..Riiheläinen puhuu asiaa..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pahuus kirjoitti:

taas uudessa kirjoituksessa paljastui kepulaisen sepon katkeruus haminan satamaan vertaa haminaa loviisaan ja klamilan kalasatamaan seppo haluaa purkaa poliittisen katkeruutensa satamaan josta ei tiedä mitään tokkopa on käynytkään siellä ps. ei pääse portista sisälle

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu