Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

tetäiskö joku

hankittuu semmosii panonukkeja,,, tiiätte varmaan mitä tarkotan, jotaa puhallettajii nukkeja, ns: jotaa ilmapatjoja, vai onks olemas vähän aidomman olosiiki nukkei jossaa myytävänä ,,,, kiitti kaikille jota voi auttaa mua :)
4581
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Unohda naurettavat puhallusjutut-

täällä aitoa kamaa

http://www.realdoll.com/

kuin aitoja. vain hengitys puuttuu

Äänestä

Puhallettavia joka sexkaupassa ja esim. netanttilassa sekä ohessa vaativampaan makuun:
http://www.realdoll.com/

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mistä sais kirjoitti:

hankittuu semmosii panonukkeja,,, tiiätte varmaan mitä tarkotan, jotaa puhallettajii nukkeja, ns: jotaa ilmapatjoja, vai onks olemas vähän aidomman olosiiki nukkei jossaa myytävänä ,,,, kiitti kaikille jota voi auttaa mua :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu