Nyt kyllä laski pisteet Abreulta!
Olin perheeni kanssa Oulun Suur-messuilla, ja
lapset katsoivat innoissaan Annan esitystä, mutta minuun ei kyllä uponnut Anna yhtään. Varsinkin, kun keikan lopussa Anna ei voinut antaa nimmareita lapsilleni! Anna ei tietääkseni antanut kenellekkään nimmareita.
Ei niin kiirettä varmasti tytöllä ollut, että hän ei olisi voinut antaa niille parille ihmiselle nimmaria, jotka sitä pyysivät!
Todella surkeaa jopa Annalta
8
786
Vastaukset
- hoh-hoijakkaa
Parille??? Ei ainakaan niillä ostarikeikoilla missä olen ollut oo ollut paria nimmaripyytäjää vaan hirveät jonot. Olisit iloinen lastesi hyvästä mielestä kun näkivät Annan!
- NIIN...
Suomalaiset tunnetusti niin idiootteja et haukkuuvat artistin jos ei anna nimmaria äidin pikku kullalle. Voi JUMANKEKKA sanon minä!!!!
- dggdr
NIIN... kirjoitti:
Suomalaiset tunnetusti niin idiootteja et haukkuuvat artistin jos ei anna nimmaria äidin pikku kullalle. Voi JUMANKEKKA sanon minä!!!!
Uskonpa että viestin kirjoittajalla olikin tarkoituksena haukkua teidän pikku annanne. :)
Kyllä muut artistit antavat nimmareita keikan jälkeen!
Mutta Annahan on niin diiva, että ei missään nimessä anna nimmareita. - välittömästi haukut.
NIIN... kirjoitti:
Suomalaiset tunnetusti niin idiootteja et haukkuuvat artistin jos ei anna nimmaria äidin pikku kullalle. Voi JUMANKEKKA sanon minä!!!!
Hitto, ku tuo media hehkuttelee. Kaikki muut olisivat saaneet palstatilaa "MIKSEI ANNA ABREU JAKANUT NIMIKIRJOITUKSIA" tyylisiä juttuja.
- hellanlettas!!
mistä näitä kukkahattutätejä tänne sikiää?
- chrisuuu-
että te äidit aina jaksatte valtitaa kaikesta... ..hohhoijaaa
- :.Anna-fani.:
Niin kuin olen tolkuttanut vaikka kuinka monta kertaa teille "mameille, joiden pikku kullannuppujen on pakko saada nimmari", Annalla on oma elämä! Ehkäpä hän tahtoi keritä bussiin ajallaan, rankka ajomatka edessä. Hän nukkuu paljon bussissa, on kotonakin aika harvoin. Tämähän on keikkailevan tähden elämää. Jatkossa voisit ajatella tuota, ennen kuin alat kitistä, ja verrata tuota eloa omaan elämääsi! Sitä paitsi nimmari on vain yksi osa Annan fanitusta, ajattele että lapsesi saivat kuitenkin nauttia tykkäämänsä artistin keikasta.
- vain hiljaa,
kun et näytä tajuavan ollenkaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut = far-right Finns Party?
Eikös tuo tarkoita, että persut ovat äärioikeistoa? "In 2023, Petteri Orpo, of the National Coalition Party, unseated M266987Sdp on esittänyt maatalous- ja yritystuista leikkaamista
Joihin menee 10 miljardia euroa vuosittain. Minkä vuoksi äärioikeisto änkyttää jostain vuodesta 2026, kun ei demareiden1614715Sanna Marin pitäisi palauttaa pääministeriksi
Oikeisto "voitti" vaalit valehtelemalla äänistäjille päin naamaa, joten heidät tulisi tuomita menettämään vaalitulos ja1053741Ei me olla sielunkumppaneita
jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v453703Kokoomus kannatti aiemmin rahoitusmarkkinaveroa - kanta nyt muuttunut
Kokoomuksen linjanmuutos rahoitusmarkkinaveron suhteen on herättänyt kysymyksiä. Vielä aiemmin puolue antoi ymmärtää kan12483KÄVELYTREFFIT ?
Mikä on tuo konsepti. Ei kävely ole mitkään treffit. Se on hengailua, ilman mitään panostamista toiseen, go with the flo2501921Mies pelkää mahdollista raskautta
Millaisia ajatuksia seuraava herättää teissä? Olemme tunteneet miehen kanssa vuosikausia, seurustelleetkin jo pitkään j3531813Hevosmies kylän kunnioitettu herra
Hei, eikö olis aika pistää "nuoriso" kuriin? Tiedämme miten teidän "yhteisö" toimii sekä kylän vanhin herra, olet poruka331800Porno-ope?
Kaikenlaisia sitä nykyään Suomessakin on. Tai onhan niitä voinut olla aiemminkin, mutta ehkä paperilehtin aikakaudella e371761Kiikkustuoli
Sunnuntai aamun hiljaisuutta ja rauhaisaa oloa. Aloitan taas uuden alustan, jospa edellisessä asiat tulee pohdittu ja sa1831416