Demarit

Kumman puolesta täytyisi lähteä marssimaan Georgian vaiko Venäjän.
Sanokaa oi veljet.
3114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Stupp lähti Goergiaan. Rauha tulee, että pätkähtää! Kyllä kun tuollanen uros menee sanomaan, niin Venäläisetkin uskoo! Kun sanoo, kuin Spede aikoinaan, että tultiimpahan sonomahan!

Äänestä
  • GOErkia sitten on?

    Äänestä

  • Kylläpä kostoa vituttaa kun oma muumiomamma piileksii jossain landella ja KOKOOMUSLAINEN ULKOMINISTERI hoitaa virkaansa koko Euroopan Unionin mandaatilla!!!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


toverit! kirjoitti:

Kumman puolesta täytyisi lähteä marssimaan Georgian vaiko Venäjän.
Sanokaa oi veljet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu