Eihän E-P alueen

piirisihteerin tiedot ole salaiset?
Ei O lehtä.
Ei kait se mun ehdokkuus niin tärkiää olis ollu, vaimo sanoi:" Tässä pirtissä olis tarpeheksi työtä"
Kiitos vaan vinkistä, mutta pitäkää yhteystietonne.
Luulin vaan, että ne sais nätysti netistä.
Timolle, kovasti jaksamista olet saanut kansan EU tietoiseksi oikeasti.
2186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

entinen vai uusi piirisihteeri?

ETELÄ-POHJANMAA
Piirisihteeri
Anneli Manninen
Suviviita 3 A 5
60150 SEINÄJOKI
puh. 040-5312 779
anneli.manninen
@netikka.fi

Äänestä
  • tätä tuttua.
    Ei oo tietoa.
    Minusta se oli eri niminen.
    Anneleita on täällä ja siellä.
    Otetaan selvää, ja kerrotaan. Mistä tulee je minne menee ne ehdokas ilmoitukset.
    Älä heitä pyyhettäs kehiin. Kyllä tää järjestyy.
    Ei kannata hälyyttää Helsinkii..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


uudet kirjoitti:

piirisihteerin tiedot ole salaiset?
Ei O lehtä.
Ei kait se mun ehdokkuus niin tärkiää olis ollu, vaimo sanoi:" Tässä pirtissä olis tarpeheksi työtä"
Kiitos vaan vinkistä, mutta pitäkää yhteystietonne.
Luulin vaan, että ne sais nätysti netistä.
Timolle, kovasti jaksamista olet saanut kansan EU tietoiseksi oikeasti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu