Onko tuo CB6000 hyvä väline piristykseksi parisuhteeseen? Miten laite on vaikuttanut jokapäiväiseen elämään? Joutuuko sitä karvat ajelemaan pois?
CB6000
Piristykseksi
167784
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
täällä satoja kertoja. Mitä et ymmärtänyt?
oli kyse juuri cb6000:sta, eikä esim 3000:sta, johon tuo kysymys karvoista oli kohdistettu. Niissä kun kuulemma jonkinlainen kiinnitysmuutos on.
Kiitos kuitenkin, että pilasit tämänkin aloitetun viestiketjun! Olet varmasti hyvin etevä keskustelija täällä.
kuinka aina muuta pilaavat. Jos olisit itse toiminut oikein, tietäisit jo vastauksen.
Toinen neuvo mene kauppaan ja kysy sieltä.
Kyllä te uusavuttomat olette tosiaankin avuttomia!
moneen junaan. Olet itse tainnut jäädä asemalle.
ei pidä hypätä. Pitää osata odottaa sitä oikeaa.
Pitää siis toimia oikein.
Vaatii mieheltä "joustavaa" luonnetta, jos tarkoituksena muutakin kuin parin päivän seksileikki! Sen takia nostan hattua omalle miehelleni, joka on ollut lukittuna pitkiakin aikoja ilman taukoja. Noista karvoista en muuta tiedä, kuin että mieheni piti laitetta alussa karvoineen päivineen, mutta vähitellen on näemmä ajellut kaikki pois. Sopii kyllä hyvin leikin luonteeseen ja ainakin minä tykkään. Harmi, että kotimainen Chastity Belt-keskustelupalsta lopetettiin, siellä oli hyviä vinkkejä ja keskusteluja aiheesta!
Moi Varjonainen. Olen samaa mieltä. On tosiaankin ikävä, että keskustelupalsta lopetettiin. Kumpa jollain riittäisi intoa perustaa uusi jonnekin muualle kuin MSN:n. Minua jäi vaivaamaan miten u-kondomikokeilussa kävi?
Miten kiusaat miestäsi? Kuinka usein hän saa laueta?
Millaisiä sääntöjä teillä on, koskien laitteen käyttöä? Pesu kerran viikossa jne? Laitteesta puhuminen kielletty? Miten ajauduitte leikkiin? Kumman aloitteesta?
Kertoisitko kokemuksia, kiitos!
moi
itsekin olin sen keskustelu palstan jäsen.minun mielestä sillä palstalla ei ollut mitään rivoja juttuja.olisko jossakin muulla palstalla aloitaa samanlainen juttu.
elämiseen yhteisestä halusta piristää seksiä.Luonteeltani olen paljon miestäni hallitsevampi joten aloitteen lukisemisesta tein minä.Halusin hänen lopettavan rukkaamisen ja suuntaavan kaiken eroottisen huomionsa minuun.Nyt jälkeen päin katsoen lukitseminen olisi pitänyt aloittaa jo aikaisemmin,niin hyviä kokemuksia siitä on ollut.Hänestä tullut entistäkin tottelevaisempi,huomaavaisempi,..
Häm on oppinut hyväksi rakastajaksi joka toteuttaa lähes kaikki toiveeni ja oppii kokoajan lisää.Nyt kun voin säädellä hänen saamisiaan,huomaan kuinka tärkeää miehelleni on saada laueta edes joskus.Kiimaista miestä on kiva hallita,hän on niin kiltti.
Katsotaan saadaanko porukkaa kasaan!
http://groups.google.com/group/siveysvyo
Jos laite on koko viikon lukittuna, "tuoksut" ovat liian vahvat. Minä ainakin avaan lukon joka ilta ja tarkkailen vieressä, kun mieheni pesee kalunsa ja munansa, ja sitten pujotan kalun takaisin oikeaan paikkaansa.
Koko touhu alkoi ihan vahingossa, eikä mieheni varmaan tarkoittanut ihan tällaista lopputulosta. Hän näytti laitteiden kuvia, ja naureskelimme niitä yhdessä. Sitten päätettiin huvin vuoksi tilata hänelle siveysvyö. Aluksi hän oli lukittuna viikonloput, mutta nyt jo pitempiä aikoja. Annan hänen laueta kerran viikossa tai harvemmin vähän senkin mukaan, haluanko itse tulla naiduksi, vaikka onhan hän erinomainen kielimies ja dildon taitaja. Jos olen saanut vierasta miestä, oma mieheni saa odotella vähän pitempään.
Google ei ole hyvä paikka. Siveetön aineisto on siellä kielletty ja siveyslaitteita pidetään siveettöminä :-)
Yahoolla on "adult" osasto
http://groups.yahoo.com/
Kun tein uutta keskusteluryhmää Googleen, niin siellä oli yhtenä ryhmävaihtoehtona seuraava kohta.
"Tämä ryhmä voi sisältää aikuisviihdettä, alastomuutta tai seksuaalisuuteen liittyvää sisältöä. Ennen ryhmään liittymistä sinun on vahvistettava, että olet vähintään 18-vuotias"
Ryhmä kuuluu alaluokkiin -aikuiset-seksi. Koska ryhmä sisältää aikuisviihdettä niin sitä ei näy yleisessä ryhmähakemistossa eikä hakukoneetkaan löydä sitä! Jos joku kuitenkin keksii toimivamman vaihtoehdon ja pistää ryhmän pystyyn muualle niin liityn oikein mielelläni jäseneksi.
No sitten perun puheeni. Täytyypä käydä rekisteröitymässä.
Kyllä olisi kiva olla se kiimainen mies, jota oma vaimo pitäisi lukittuna... Mutta kun ei niin ei!