Parvekelaatikkojen

koristekehikot

Hei! Tietäisikö joku mistä saisi jotkut nätit boxit 80cm valkoisten muovisten parvekelaatikkojen ympärille (Pohjanmaaalta tai tilattuna netistä)? Kaikissa marketeissa ne samat tylsät..Kiitos vinkeistä jos joku tietää =)

2

640

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • itse tehden nätit

      Osta sellaiset halvat ja päältä rumat ja edulliset laatikot. Kunhan ovat mitoiltaan ja tilavuudeltaan sinulle sopivat.
      Sitten tuunaamaan itse!

      Maalaa, laita päälle mosaiikkia, päällystä tapetilla, säkkikankaalla, jollain muulla kankaalla. Onhan sitä mahdollisuuksia, mielikuvitus on rajana!

      itse olen laittanut päälle mosaiikkia tylsiin muoviruukkuihin. Parvekelaatikot taas päällystin tapetilla. Kivoja tuli ja kaikki on ihmetelleet, mistä niitä saa ostaa :)))

      Näin loppukesästä parvekelaatikoita saa alesta ja askartelutarvikkeita kannattaa myös kyttäillä, aina jossain on vähän ale menossa.

      Ja eiku askartelemaan! Kivaa myös koko perheen ja lasten kanssa.

    • Kyläseppä fani

      Ainakin Petäjävedellä on Kyläseppä niminen paikka, josta saa sellaisen tukikehikon kuin haluaa.
      Teetimme itse siellä mittoihin ja kaiteisiin soveltuvat, koristeelliset kehikot ja olemme tyytyväisiä lopputulokseen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Naiset ymmärtävät ettei talous lähde nousuun

      Miten paljon järjellisempi olento nainen onkaan kuin tilastollisestikin paremmin tienaava mies. Kun kaikkialla puskuroid
      Maailman menoa
      165
      1101
    2. En jaksa

      Enää pelleillä ja paljastan J naisen nimen. Se on Jonna ja hän ei koskaan, edes luultavasti ollut täällä. Silti piene
      Ikävä
      44
      737
    3. Kissa eli kivuissa useita viikkoja

      Ei vienyt lääkäriin vaikka kissa parka maukui ja moni seuraajakin (minäkin) näin että kissa on sairas.
      Tuusniemi
      135
      707
    4. Minkälainen nainen

      Minkälainen kaipaamasi nainen on luonteeltaan? Kaikki hassun hauskat antava ja helppo on sallittuja, jos poikien on kovi
      Ikävä
      27
      703
    5. Yksi asia sen esti

      Etten antanut meille mahdollisuutta
      Ikävä
      44
      669
    6. Okei, eli olet rakastunut

      Hyvä sinä, niin minäkin.
      Ikävä
      67
      625
    7. Martinan mauton tyyli

      Voi hyvää päivää 🤣 nyt ollaan oltu Muhiksen kanssa Kultareservin avajaisissa suorat housut jalassa ja 500€ korsetti pää
      Kotimaiset julkkisjuorut
      164
      592
    8. Herkkyydestä

      Toisessa ketjussa toivottiin keskustelua herkkyydestä. Aloitan omalla näkemykselläni. Mielestäni herkät ihmiset ovat l
      Sinkut
      199
      591
    9. Arvaako kukaan?

      "Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni
      Haapavesi
      36
      580
    10. Jos meillä olisi yhteinen koti

      Niin haittaisiko sinua pitää se vähä tavaraisena? Ajattelin tänään että jos joskus asuttaisiin yhdessä ja haluaisit pal
      Ikävä
      52
      580
    Aihe