sexsex

ois viikkoja 39 ja tekisi mieli pöllyttää peittoja, kai sitä vielä uskaltaa? :) niin käyttääkkö kortsua vaiko eikö? :D
3479
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ja kun viikkojakin on jo niin paljon, että lapsi voisi jo syntyä niin miksi käyttämään kumia? Jos seksi ja miehen sperma saa synnytyksen käynnistymään (sperma kun saattaa pehmentää kohdun suuta), niin eikö se olisi vaan mukava asia ja saisitte käärön syliinne. :) Ei tarvis ootella sinne yli rv 40.

Itse en ainakaan noilla vkoilla enää miettis tollasia vaan harrastaisin seksiä ja toivoisin, että synnytys käynnistyisi. ;)
Pitäkäähän kivaa. ;D

Äänestä

Täälläkin viikkoja 39 ja peitot edelleen pöllyää :)

Äänestä

häh???? Mihin sä siin hommassa korrtsua tarviit??? Tyhmä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


..... kirjoitti:

ois viikkoja 39 ja tekisi mieli pöllyttää peittoja, kai sitä vielä uskaltaa? :) niin käyttääkkö kortsua vaiko eikö? :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu