Mitä ihmettä?! Miksei puolueemme nettilehteen enää pääse?? Osaako jolu valaista asiaa?
Ipu:lainen
Nimetön
7313
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Mies on käyttäytynyt kuin pikkupoika. Kaikenlainen ilkeily kuuluu kuvioihin.
Perussuomalaisten kanssa se riiteli jatkuvasti.
Minä ainakin olen olen hävennyt olla Ipulainen, kun olen seuraillut kirjoittelua tällä palstalla.
Meno on ollut, kuin lastentarhassa.
Nyt toivottavasti kaikki rauhoittuu.
Eiköhän se loanheitto Antti Pesosta kohti vaihtelevilla nimimerkeillä ala täydellä teholla "itsenäisestä ja riippumattomalta" taholta.
alkeiset ja kokeilet vaikka tätä linkkiä.
http://www.ipu.fi/default.asp?page=10
Jos sinä idiootti ottaisit asioista selvää ja/tai opettelisit lukemaan, niin tajuaisit, että tuon antamasi linkin takana on puolueen NETTISIVUT! EI siis NETTILEHTI, johonka on yleensä on löytynyt linkki N-E-T-T-I-S-I-V-U-I-L-T-A!
Mistä tietä helvetin urpoja oikein sikiää!?
kun ei ole tarvinut päivääkää rehkiä palkkansa eteen. Todella dorkaa, huh huh huh!
sen pietun ns. nettilehden perään, niin se ei ollut mikään IPU.n nettilehdykkä vaan pietun omia virityksiä, eikä sillä ollut puolueen siunausta.
Koita vaan reppana nyt kestää siinä olemattomassa nahassasi, sillä olet ulkona ja sillä siisti.
oli oikein "Mielipiteitä" linkki Ipun nettisivuilla vielä eilenkin. Ei tosin toiminut enää eilenkään. Tänään on poistunut koko linkki.