taksi Laakso Espoo

työpaikka,kalusto ym.??millainen?
4840
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kiinassa EI ole onneksi sananvapautta...

Äänestä

Olet luultavasti uusi alalla kun täällä tuommoisia kysyt.Voinko antaa neuvon sulle, älä tule tälle alalle.Taksiala on täynnä pikkupomoja ja niidenkin pomoja(yhdistykset,yhdistysten yhtiöden tj ja jne....)Kaikki tällä alalla on luusereita jotka ei muualla pärjää.

Äänestä
  • Ei sulla joka asiaan voi olla mielipidettä. Vi..u kun nyt vaan tulis äkkiä pakkasta ja palettuttasi sut lopullisesti.

    Äänestä

  • jo se lässytys kirjoitti:

    Ei sulla joka asiaan voi olla mielipidettä. Vi..u kun nyt vaan tulis äkkiä pakkasta ja palettuttasi sut lopullisesti.

    Onhan toi taas oikeassa tämä ala on mielestänikin todella syvältä.......................!!!!!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tski kirjoitti:

työpaikka,kalusto ym.??millainen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu