Lainvastaista valintaa ei ole oikaistu.
Vaikka
perustuslaki määrää noudattamaan tarkoin lakia.
Vaikka
perustuslaki määrää noudattamaan tarkoin lakia.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
edelleen kiipelissä.
sul on vanhaa tietoa, kyllä yläasteen uskonnon-opetus ongelmat on RATKAISTU jo aikapäiviä sitten. Meidän lapset saa ihan asiallista opetusta siellä, ainaki nykysin. Eli ei ongelmia :)
joka teijän lapsetki joutuu kasvattaan
onnetonta.
oikein on pätevän kuuloinen opettaja. Ei opettajien tarvitse kasvattaa, he OPETTAVAT.
Ihan on itse lapset kasvatettu ja hyvin on mennyt, toivottavasti jatkossakin. Mites teillä, onko kaikki mennyt hyvin?
on nykykoulusa sivuseikka ja opettajain aika mennee etupääsä käytöstapojen opettamisseen, kyllä ne omatki tämän on vahavistaneet ja kärsineet kun häiriköt ei anna opettajien opettaa.
kasvattaa kakarain vanahemmatki sitäpaitti
kunnes poksahtaa.
pikapuoliin, niin voi talepaanitkin perustaa ja kustantaa ite sen uskonnonopetuksensa.
lue-(aivopesu) pois kouluista. Valtio ja kirkot erilleen.
oikeen rehentelee se johtaakin juuri yleisen mielipiteen uskontokielteiseen suuntaan, vaan eihän ne pöllöt nää nokkaasa pitemmälle
näin määrää hallintolaki.
ja
lainvastaisesti valittu viralta pois.