jäin kaipaamaan kosketustasi nuormepi mies muistatko minut?
AIKUINEN NAINEN
9
2044
Vastaukset
- AikuinenN
..miten voisi unohtaa nuoren miehen ihanan sylin :)
- Aikuinen Nainen
nuoren miehen kuuman kosketuksen ja jäin kaipaamaan...Nuoret miehet ei taida kaivata meitä aikuisia naisia;)
- Nainen 40v
muistan vaalean 26v nuoren miehen kosketuksen mutta tuskin sinä minun:(
- yksi vanhempi nainen
Missä päin tällänen nuorehko mies asuu, ja milloin tämä tapahtui?
- muistan en
koskaan unohda sitä herkkyyttäsi ja suloisuuttasi
T.aikuinen nainen - Aikuinen nainen M
Vaaleat pitkät hiuksesi ja voimakkaat kätesi.
Taisivat olla unta. Hei,otahen yhteyttä????
- Sinä vaalea, minä tumma
....varhain su-aamuna ku kotiin olin jo menossa, Suudelma maistui tupakalle, minuako tarkoitat????
- kyllä muistan
sinut hyvin... miten se nyt menikään, että 40 kyppiset ne taitavat kaikenlaiset jutut =o)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuolemanrangaistus
Mielestäni kuolemanrangaistus on väärin kaikissa tilanteissa. Vaikka joku olisi murhannut 10 ihmistä, hänen surmaaminen1367267Miksi persut eivät häädä mamuja pois Suomesta?
Sitä vartenhan persut äänestettiin valtaan. Nyt valta on persuilla. Mamut nostaa työttömyyskorvauksia. Persut huutaa mam1115062Riikka Purra ei estä tehomaksun käyttöönottoa
Sähkön hinnoittelua koskevan määräyksen on määrä astua voimaan vuoden 2029 alusta, Energiavirastosta kerrotaan. Määräyk753838KL - Sähköautoilu aiheuttaa lisäkustannuksia muille tehopiikkimaksujen muodossa!
Kauppalehti 15.1.2026 Kommentti / Sähköautoista tuli ongelma – Uusi ”vero” uhkaa Kun perhe ostaa sähköauton ja laittaa43337Sinä olet minun forEver
Sinä olet minun sielussain, sydämessäin, huulillain, sinä olet ain, Sinä olet vieressäin, kainalossain, sylissäin, ain,273124Jaguar i pace sähköauto hajosi. Jopa 100 tonnia akun vaihto. Edullisia kilometrejä
https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/fcaa5ae4-c04d-414d-ac54-dab991758b2e Tuo että sähköautossa ei lämmitys toimi on112879Sanna Marinille pedataan paluuta pääministeriksi?
Näyttäisi mylly lähteneen käyntiin nyt toden teolla. Nykyiset oikeistodemarit haukutaan vasemmistodemareiden toimesta ni602678Muistakaa demarit, että TE petitte, ei vihreät tai vas.liitto
Te veitte eduskunnasta turvallisen tilan, veditte sen viemäristä alas. Te demarit, itsensä ylentäneet moraalinvartijat,602337Silminnäkijät kertovat IS:lle useista törkeistä SDP:ssä tapahtuneista häirintätapauksista.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011749874.html Silminnäkijöiden Iltasanomille kertomusten mukaan SDP:ssä on tapahtu892143Jos kaikki lopulta kuolevat, onko edes pahimmillakaan rikoksilla mitään väliä?
Kaikki kuolevat lopulta. Siksi ihmisten tekemillä rikoksillakaan ei lopulta ole mitään merkitystä. Joidenkin mielestä t322017