poistaa yksitellen? Kun tallentaa vahingossa väärän salasanan tai käyttäjätunnuksen nettiselaimeen (IE), pitäis poistaa kaikki salasanat, että saa tilanteen korjattua???
EIKÖ SALASANOJA
voi enää
5
421
Vastaukset
- saa yksitellen
Tietysti ne saa edelleenkin poistettua yksitellen!
- se tietysti
hyvä kertoa miten se tehdään :)
- ssll
se tietysti kirjoitti:
hyvä kertoa miten se tehdään :)
Mene Ohjauspaneeli-Käyttäjätilit ja vasemmalta löytyy kohta, Verkkosalasanojen hallinta, sieltä voi poistaa väärät salasanat.
- Tuon neuvon
ssll kirjoitti:
Mene Ohjauspaneeli-Käyttäjätilit ja vasemmalta löytyy kohta, Verkkosalasanojen hallinta, sieltä voi poistaa väärät salasanat.
löytää Microsoftinkin sivuilta, mutta kun ei ainakaan mulla tuu näkyviin mitään salasanoja tällä systeemillä.
- äxdee27
moi
en tiedä
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va1212642Jos tapaisimme uudelleen?
niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J691094Mies pyysi rahaa
Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?2101054- 39982
Mites nyt suu pannaan
Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va38931- 47894
- 36876
Taas Lieksassa tyritty
Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke123853- 4829
Nähdäänkö ensi viikolla
paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.35812