Kiitokset Johanna Takiaiselle

Jo J.T. ei olisi julkistanut tekstareitaan olisi Ike vieläkin ulkoministerimme. Ja tämä tuhat kertaa Ikeä fiksumpi Stubb ei olisi.

Kiitos Takiainen.
291
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

vaikutti, että Stubb on aivan erinomainen. Nyt on alkanut näkyä säröjä "täydellisyydessään". Hän tarvitseeksin pönkitystä itsetunnolleen ja on jopa lapsellisen oloinen. Miten ihmeessä ulkoministeri ilmoittaa kuin pikkulapsi saamiaan "tärkeitä" puheluja...ei voi kuin ihmetellä. Pitäisi löytyä jo aikuista käytöstä Stubbiltakin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ulkoministeristä kirjoitti:

Jo J.T. ei olisi julkistanut tekstareitaan olisi Ike vieläkin ulkoministerimme. Ja tämä tuhat kertaa Ikeä fiksumpi Stubb ei olisi.

Kiitos Takiainen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu