sähköperämoottori

käyttäjät minkälaisia kiinnityksiä käytätte akunnapoihin olen hankkimassa kyseistä laitetta kävin katsomassa kaupassa oli erikoiset liittimet koneessa itsessään
3645
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Laita kunnon akkukengät ja jos on tarvetta akun kuljetukseen, niin akkukenkiin sitten kiinni jotkut siipiruuvilla kiinnitettävät systeemit tai kunnon liitin.

Virta on kuitenkin sen verran suuri, että mikään hauenleukaviritys ei ole asiallinen.

Äänestä
  • onko kokemusta quick power liittimistä

    Äänestä

Laita niihin liittimiin akkukengät kiinni. Akun navat on vähän kartiomaiset joten sopivalla mutterin asennolla ne kengät pysyy riittävästi kiinni vain painamalla ne napoihin jos tarvii aina käytön jälkeen irrottaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sipe kirjoitti:

käyttäjät minkälaisia kiinnityksiä käytätte akunnapoihin olen hankkimassa kyseistä laitetta kävin katsomassa kaupassa oli erikoiset liittimet koneessa itsessään

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu