Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Lontoon peniksiä

Kuvia jostain pyöräily tapahtumasta.

http://www.flickr.com/photos/hre1973/sets/72157605628321293/

Eivät nuo ainakaan suomalaisia kummemmilta näytä.
31168
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

pitää ottaa huomioon että Lontoossa on kylmä sateinen ilmasto. Saattaa olla että nuo on siis kutistuneita. Suomalaisilla miehillä on siis kutistuneen lontoolaiskullin kokoinen kalu kutistumattomana.

Äänestä
  • Ei tuolla kovin sateiselta näytä.

    Äänestä

  • Pablo Escobar kirjoitti:

    Ei tuolla kovin sateiselta näytä.

    aika koleaa on...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pablo Escobar kirjoitti:

Kuvia jostain pyöräily tapahtumasta.

http://www.flickr.com/photos/hre1973/sets/72157605628321293/

Eivät nuo ainakaan suomalaisia kummemmilta näytä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu