Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Lisää thaikkuloita

Kuluttajaystävälliseen hintaan..
Virolaiset rahastaa liikaa!
112873
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Laatua edulliseen hintaan, kukapa voisi vastustaa?

Äänestä
  • Taikuilla erittäin tiukka pillu,jonne on kiva työnnellä,varsinkin jos saa paljaalla,eivät kyllä anna kun kortsulla panna.Itsellä on kahdelle tytölle kortsu rikkoontunut kesken nainnin ja huomasin sen kyllä heti koska nautinto parani huomattavasti vaan en asiasta maininnut tytölle vaan annoin lastin lentää täysillä sisälle tiukkaan pilluun,mikä tunne,vautsi.Tottahan tyttö huomasi tapahtuneen kun kermat valui ulos vaan ei ollut moksiskaa,n kait heillä on omakin ehkäisy.

    Äänestä

Noitahan on turussakin jo ainakin pari kymmentä!

Äänestä
  • On niitä stadissakin.Hesarin teettämän tutkimuksen mukaan kaikissa tutkituissa thaihoroloissa myydään myös pillua.

    Äänestä

  • thaihuoraamoissa kirjoitti:

    On niitä stadissakin.Hesarin teettämän tutkimuksen mukaan kaikissa tutkituissa thaihoroloissa myydään myös pillua.

    Parasta kaikessa on se, että poliisi on todennut toiminnan lailliseksi ja se saa jatkua!

    Äänestä

  • mikä parasta kirjoitti:

    Parasta kaikessa on se, että poliisi on todennut toiminnan lailliseksi ja se saa jatkua!

    Sellaista poliisi ei todellakaan ole todennut.
    Toiminta on bordellimaista ja siis laitonta.

    Äänestä

...paikkoja. Niitä suomalaisia taitavia ja palvelualttiita seksityöläisiä lisää eritoten NAISILLE ja miksei miehillekin, jotta arvostus suomalaisten naisten/miesten osaamista ja kauneutta kohtaa nousisi. Toki onhan niitä thaikkujen perään vannojia (miehiä) siinä missä mustan miehenkin perään (naisia).

Tuntuu, että voisihan sitä itsekkin kokeilla polttariporukoiden kanssa tai muuten vaan uteliaisuutta suomalaista palvelua. Niillä ainakin olisi turvallisempi ja puhtaampi maine, jos sellaisia nyt olisi. Markkinarako kenties?

Ja jos nyt ajatuksella halutaan leikkiä, niin on niitä naisia, jotka ostaisivat mielummin ihan tavallisen näköiseltä, mukavalta, hymyilevältä ja iloiselta mieheltä, ilman, että täytyy näyttää esim. Hunksin pojilta. Taidot kohdallaan ja naisen huomiointi ilman, että tarvitsee jännittää. Eihän siinä muuta tarvita, vähän mielikuvitusta peliin ja hyvä hygienia! Yritystä peliin pojat!

Äänestä
  • perustelemaan "suomalaisia hieromoita" eiköstä vaan???
    Konsepti vaan lainaksi thaikuilta, ja mikä on sallittua yhdelle on sallittava toisillekin.
    Muu olisi rasismia.

    Äänestä

  • hjgkhgjhgjlghj kirjoitti:

    perustelemaan "suomalaisia hieromoita" eiköstä vaan???
    Konsepti vaan lainaksi thaikuilta, ja mikä on sallittua yhdelle on sallittava toisillekin.
    Muu olisi rasismia.

    palvelua myös suomalaisesta kampaamosta, ja miltä tuntuu touhuta sairaanhoitajan kanssa sairaalassa. Onhan heidän palkkansa pienet, joten lisätienesti ei ole pahitteeksi. Kannattaa kysyä ensi kerralla.

    Äänestä

  • Niinpä niin kirjoitti:

    palvelua myös suomalaisesta kampaamosta, ja miltä tuntuu touhuta sairaanhoitajan kanssa sairaalassa. Onhan heidän palkkansa pienet, joten lisätienesti ei ole pahitteeksi. Kannattaa kysyä ensi kerralla.

    kännissä

    Äänestä

Saahan sitä vaatia; verot alas, sitä lisää, toista vähemmän,... Mutta mitä _sinä_ asian hyväksi aioit konkreettista tehdä vai lauotko ajatuksiasi vain lämpimiksesi?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 18 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Asiallinen palvelu kirjoitti:

Kuluttajaystävälliseen hintaan..
Virolaiset rahastaa liikaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu