Mies kuvasi mun synnytyksen videolle, laatu suht hyvä, onhan se ammatiltaan kuvaaja. Mä haluaisin laittaa tuon näytille jonnekin, mutta minne. Youtube taitaa olla liian herkkähipiäinen paikka, koska videossa näkyy verta, alastomuutta ja genitaaleja, mutta mikä olisi sopiva paikka.
Muuan hauska juttu siitä tuli esille. Mua on pierettänyt koko ajan homman aikana, ne pitää leikata pois ;-)
Muuan hauska juttu siitä tuli esille. Mua on pierettänyt koko ajan homman aikana, ne pitää leikata pois ;-)
Vastaukset 6
Vanhimmat
eipä paljon kiinnosta!
Onneksi sulla oli paljon sanottavaa tähän säikeeseen. Mokomakin deluutti!
Se olis hyvä mesta sille.
Kyllä youtubeen voit laittaa-on siellä varmaan pahempaakin. Laita sit linkki tälle palstalle. jookosta?! :)
voit videon laittaa. Synnytysvideo on erittäin henkilökohtainen video, joten sen paikka on vain ja ainoastaan kotona. Sitä voi sitten isä ja äiti katsella joskus, jos tekee mieli. Lapselle ei kannata näyttää, tulee traumoja.
hienoa jos haluat jakaa suuren tapahtuman,
olen synnyttänyt viimeksi liki kolmekymmentä vuotta sitten ja nyt kun minusta tulee taas kerran mummo niin haluaisin nähdä että onko mikään muuttunut,
pitääkö vieläkin punnertaa sen kauhean alusastian päällä.hyi helvetti miten kammottaa vieläkin,ja rentona olis pitänyt olla ja sain haukut että lapsella happivajausta mutta hyvä poikahan siitä sitten kehkeytyi,mutta en kyllä osaa neuvoa mihin sen videon voisit laittaa mutta toivottavasti löydät jotain.synnytys on maailman luonnollisin ja kaunein asia tuskin ketään on haikara tänne tuonut vaan sitä ei moni hömppä tule ajatelleeksi.ehkäpä pysyisi raiskaajat ja pedofiilit loitommalla kun näkisivät raakaa totuutta,terv mummeli