viasat tilauksen

purku..huoh

meillä oli reilu 3v sitten viasatin paketti,jätettiin pystyyn koko paska.alkuunsa lähettivät laskuja,sitten sekin loppui,kunnes taas eilen kolahti luukussa,reilun vuoden jälkeen..ollaan jopa muutettu tossa välissä,lasku tuli vanhalla osoitteella..ovelaa hommasta tekee se kun uhkaavat laittaa signaalin poikki:)mikä on mennyt jo aikoja sitten.asiakaspalveluun ollaan soitettu ja yritetty irtautua heistä..mutta aina HUONO SUOMI siellä ei ymmärrä.(selittävät)sähköpostia laiteltu myös,tulee vain automaattinen vastaus..pahoittelemme ruuhkaa,vastaamme mahd,pian..siis voi helvetti mikä toi koko viasat on..

4

1035

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Jomppe Ojaharju

      Koitahan soittaa uudelleen. Ei enää ole HUONO SUOMI, Visvasatin aspa siirty suomeen ja kyllä mä ainakin heitä ymmärsin ja he minua viimeksi kun soitin.

      • ois kiva

        en mistään löydä puljun asiakaspalvelunumeroa? oisko tietoo?


      • asiakaspalvelu
        ois kiva kirjoitti:

        en mistään löydä puljun asiakaspalvelunumeroa? oisko tietoo?

        09 4249 9999


      • numerosta
        asiakaspalvelu kirjoitti:

        09 4249 9999

        on varmaankin vain päiväsaikaan avoinna?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 20v on otettu kiinni

      Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.
      Savonlinna
      160
      10255
    2. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      55
      2803
    3. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      78
      2495
    4. 84
      2328
    5. Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e
      Maailman menoa
      146
      2078
    6. Savonlinnan murhapolttaja romani

      Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.
      Maailman menoa
      235
      1898
    7. Ei me taideta

      Pystyä kokonaan olemaan erossa.
      Ikävä
      44
      1382
    8. Kun aika on oikea niin

      Tupsahdat uudelleen tai löydän edes melkein yhtä ihanan ja joudun tyytymään... Suukko poskelles. 😘 Viattomasti vain.. �
      Ikävä
      13
      1345
    9. Muutama vuosi sitten oli pulaa hoitohenkilökunnasta

      Nyt heitä sanotaan irti. Tarve ei ole hävinnyt mihinkään, ei myöskään raha jolla ihmisten työnteosta maksettiin; raha va
      Maailman menoa
      115
      1197
    10. Ilouutinen: Osmo Peltola jo teini-iässä, silti yhdessä Peltsi-isän kanssa taas tv:ssä!

      Ihan paras parivaljakko: Peltsi-isä ja Osmo-poika. Tämä on kyllä sellaista hyvänmielen telkkariohjelmaa, josta kukaan ei
      Tv-sarjat
      34
      873
    Aihe