Tähän tulee varmaan paljon fiksuja vastauksia, enkä itseasiassa tiedä on herjausta heittää nimillä tänne ketään...
Eräästä exästäni on sittemmin tullut semijulkkis.
Kerran sain myös privaattistripissä suihinoton melko nuorelta mutta jo silloin erittäin isotissiseltä naiselta. Sittemmin hänestä on tullut kuuluisampi erotiikka-alan työntekijä.
Eräästä exästäni on sittemmin tullut semijulkkis.
Kerran sain myös privaattistripissä suihinoton melko nuorelta mutta jo silloin erittäin isotissiseltä naiselta. Sittemmin hänestä on tullut kuuluisampi erotiikka-alan työntekijä.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Löysin kerran maailmalla matkaillessani huoranvälityspalvelun (laillinen siinä maassa), jossa oli töissä yksinomaan entisiä/nykyisiä leffatähtiä. Ei nyt mitään Jamesoneja, mutta kyllä noita huoria riittää. Panin kahta heitä samalla kerralla (köyhdyin 350 jöröö), mutta ihan hyvä setti oli. Sai panna peppuunkin kun olivat sitä leffoissakin tehneet.
Mutta ennen kaikkea luoja miten hyvää runkkutavaraa heidän leffoista on tullut! Olen hamstrannut näiden typyjen leffoja, sillä katsellessa voi ajatella että minäkin nussin tuota reikää. Ja kun tyttöä nussii pari 20 senttistä mustaa alfaurosta niin voi kyllä samaistua.
Tosin oishan se ollut kiva nussia myös paljaalla niin kuin tekevät leffassa. Ja sperman lennättäminen suuhun ei ollut vaihtoehto. Rinnoille kylläkin. Leffoissa myös ass to mouth settiä. Ei ollut meidän panossa ihan niin hyvin huuhdeltu suoli, sillä kortsun päähän tuli kyllä ihan ehtaa paskaa.
Ai ai, taidanpa laittaa dvd:n taas pyörimään...
Olin yhdellä loma-seminaarireissulla erään silloin mainoksissa monta kertaa näkyvän miehen kanssa kolme yötä peräkkäin. Eipä ollut kaveri ihmeempi sängyssä. Julkkisten tavoittelu sänkyhommiin on ihan turhaa. Eivät ole välttämättä sen kummempia kuin muutkaan. Itsetunto vaan on korkeammalla.
Mut itelle on käyny kerran niin, ja voisinpa sen kokemuksen perusteella väittää, että ei niillä itsetunto sen julkisuuden takia oo sen korkeemmalla kun naapurin Niilollakaan. Ihmisiä toki hekin, siinä missä taviksetkin.
Mut muhun teki vaikutuksen tässä tapauksessa se, että hän ei nimenomaan tehnyt minkäänlaista numeroa siitä omasta statuksestaan. Tosi rento ja mukava kaikin puolin. Taisin olla minä, joka pienessä mielessään siitä suuremman numeron teki, kun en oikein tiennyt, että miten hänen kanssa olisi pitänyt toimia, "mitä puhua jne". Hän onneks piti homman hallussa ihan omana itsenään, eikä koko aikana ollut puhetta hänen julkisesta statuksestaan. Oli siis mukava kokemus mulla.
suikkaria? jumankekka. taidan heti mennä...
pitää kehua.mitä kehumista tossa on?samallaisia ihmisiä julkkikset ku muutki.tuskin sängyssä yhtään sen ihmeellisempiä.älytön keskustelu.
olen sekstannut ja ilman kumia.
Sulle ihan painajaisen.