soinikupla puhkesi

mitään! Kuuden prosentin kannatus on enää muisto vain. Surkeat jämät jäljellä ja wanhojen puolueiden jätöspaloja ehdokkaiksi, moniloikkareita, ysikymppisiä jne.
bruahahahaahaahaahaaaahaahaaah!
3118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tietää se suuren määrän valtuutettuja.
Koskaan historian aikana kunnallisvaaleissa ei ole ollut näinhyvää ehdokasasetteleua, kuin nyt.
Aina myäs gallupit ovat näyttäneen liian vähäistä kannatusta.
Hyvä Perussuomalaiset!

Äänestä
  • ku eelis kallupista melkei puolet putosi kannatus, ihmiset alkaa tajuta tuon pelinpolitiikan mitä soinipuolue harrastaa.

    Äänestä

protestilistalta, koska siellä vilahtelee persuja aika ajoin! Liperin persu Sivonen mm.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei mahda,,, kirjoitti:

mitään! Kuuden prosentin kannatus on enää muisto vain. Surkeat jämät jäljellä ja wanhojen puolueiden jätöspaloja ehdokkaiksi, moniloikkareita, ysikymppisiä jne.
bruahahahaahaahaahaaaahaahaaah!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu