Millä korolla lainaa autonostoa varten?

Tarttis saada lainaa ja pienellä korolla. Kun pitäis ostaa Corolla. Coupeeta olen etsiskellyt ja muutamia kokeillutkin, mutta tehottomia ovat olleet. Eikä takaspoileria.
180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ge Moneylla kallista lainaa. Auton arvosta riippuen 8,07%-17,85%. Kannattaa enemmin hakea pankista vakuudellista lainaa jos saat takaajan hommattua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Coupe hakusessa kirjoitti:

Tarttis saada lainaa ja pienellä korolla. Kun pitäis ostaa Corolla. Coupeeta olen etsiskellyt ja muutamia kokeillutkin, mutta tehottomia ovat olleet. Eikä takaspoileria.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu