Saksassa tehdyssä tutkimuksessa oli Lexus RX-mallin ostajilla korkein keski-ikä, 63 vuotta.
Ennätys tämäkin.
Eläkeläismalli
7
653
Vastaukset
- ja lapsellisia
lippispää penaristeja:
http://www.youtube.com/watch?v=8dJEn3gCVvY
Kyllä on tyhmää väkeä, plus että kerho esittää tommosta ja todistaa merkinharrastajien tyhmyyden vielä lopputekstissäkin! - kun...
kallista laadukasta autoa ei perseaukisilla asuntovelallisilla ole varaa ostaa. Pitää yrittää selvitä remontista toiseen vekselikierteessä näillä pösöillä, fiijuilla, sitikoilla yms.
- miksi?
Ihmeesti huomattavasti kalliimmat esim. Q7, X5, ML ja Infiniti menevät nuorille, mutta Lexus ei? Koska se ei ole rahasta kiinni, onko Lexus sitten pappamalli kuten toyotakin?
- pieni korjaus
miksi? kirjoitti:
Ihmeesti huomattavasti kalliimmat esim. Q7, X5, ML ja Infiniti menevät nuorille, mutta Lexus ei? Koska se ei ole rahasta kiinni, onko Lexus sitten pappamalli kuten toyotakin?
Infinitit on viime vuosina aina hinnoiteltu noin 10% vastaavaa Lexusta edullisimmiksi.
- nuorilla...
Ainakin tätä uusinta pikkusarjan Lexusta näkee suurimmalta osin pk-seudulla nuorilla ja nuorehkoilla kuskeilla sekä miehiä että naisia. Ei voi yleistää!
- isokiho
issoon kiholexukseen, siinä syy.
- Expat
Ainakin täällä Latviassa (kuin myös muualla Itä-Euroopassa) RX:n tyypillisin kuljettaja on kaunis, tyylikäs, huoliteltu ja hyvinpukeutunut 30-40 vuotias nainen, joten määritelmäsi ei vastaa lähellekään todellisuutta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521904204Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään843295Vedonlyöntiä .
Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka242466Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv582238Mikä on pahinta, mitä kaivatullesi
pelkäät tapahtuvan? Jos kuolemaa, vakavia sairauksia yms. ei lasketa?892095TUNNISTELAATIKKO
Tähän ketjuun voi laittaa yhdellä tai kahdella lauseella (tai vaikka yhdellä sanalla) täydellisen tunnisteen, jonka vain851381Tykkäätkö enemmän tavis- vai julkkiskisaajista tv:ssä?
Tykkäätkö enemmän tavis- vai julkkiskisaajista tv:ssä? Moni reality ja visailuohjelma luottaa julkkiksiin, mutta sentään261290- 401280
Zoo jatkaa - jatkuuko mustamaalaus?
Tänään on päätetty Zoon avaamisesta uudelleen. Mielenkiintoista nähdä kautokurujen reaktio, nyt kun kyse ei ole kunnalli661167Valehdella saa, totuus salataan
Vaikuttaa vähän siltä, että sensuuria toteutetaan juorupalstallakin. Asioita saa kaunistella ja vääristellä, mutta totuu10788