kertokaas minkälaisia ovat mies puoliset vesimiehet. tarkottaako hän sanoillaa sitä mitä sanoo??
itelläni on kaverina vesimies ja nyt tuntuu että vuosien tuntemisen jälkeen tämä vesimies on ruvennut kiinnostamaan enempi ja enempi minua. sen teidän että tämä mies on ollut pitkään yksikseen ilman naisia.( vaikka välillä meillä on keskenämme ollut vispilän kauppaa!)
nyt viikonloppuna hän meni kavereiden kanssa mökille ja ekana oli kysynyt että tulenko minä mukaan?! mitähän tämä mies tällä mahtoi tarkottaa, odottiko ihan tosissaan että minäkin olisi mennyt sinne. vaikka hyvin tietää että en pääse kun elän ahdistavassa suhteessa oinaan kanssa joka ei minua laske mihinkään. onko hän sittenkin ehkä kiinnostunu minusta vaikka sitä ei suoraan ole sanonu.
itse olen kaksonen.
auttakaa ja kertokaa mitä vesimiehen päässä liikkuu!!kannattaako tämä vesimies pitää vain ystävänä vai voisiko tästä tulla enemmänkin.
vesimies
2
1123
Vastaukset
- VesimiesNainen XXX
Vesimiehet ovat aina kavereita ja kysymys, että tuletko mukaan ei välttämättä tarkoita muuta kuin, että tuletko mukaan. Ei enempää.
Mutta teitä kumpaakaan tuntematta, on vaikea sanoa kiinnostusasteesta.
Vesimieshän voi olla kiinnostunut muttei näytä sitä, tai sitten näyttää että on kiinnostunut mutta ei ole kiinnostunut sillä lailla vaan ainoastaan kiinnostunut olemaan todella hyvä kaveri.
Tietysti jos kysyt suoraan, mutta voi olla että veskarin vastaus olisi tyyliin: olen kiinnostunut tai saattaa olla etten ole sillei kiinnostunut :( - kaksonen..
täydellisesti toisilleen sopivat, siis täydellinen suhde.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun634571KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1643512Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?632854- 1492811
Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492674- 241913
- 241801
- 301646
- 1741630
- 421342