kokoajan mainostavat tota että näkyy kaapelissa jotänään 24/7:ssa ja tiety netti-tv:ssä mutta onks tänä vuonna sit ollenkaan 12/7 kanavaa plustv-asiakkaille ?
BB 12/7 ????
3
611
Vastaukset
- kattoo skeidaa?
Vaikka telkkarista ei tule hirmusesti kateltavaa, niin BB lienee asteikolla pohjalla. Typerät ihmiset typerässä ohjelmassa tekevät dorkia juttuja ja vielä pässimmät kattoo sitä hölmöilyy. Aluks ei viinaa ja sitten paljon viinaa ja joku saa munaa koloonsa. Isoveli kyttää ja onanoi tilanteessa, kunnes muka keskeyttää toimet. Paikalla rahataan, joku onneton julkkis, jota muut nuolee epätoivoisesti. Shit joku voittaa pikkusen summan (- verot) ja muut ehkä saavat kenkää työstä. Onkohan joku taas raskaana tietämättään. Kooste riittää vallan mainiosti, jotta tietää mitä sählättiin. No, saahan siitä maksaa ja vaikka ei maksais, niin ei kiinnosta... ehk Puuuttin -setä sais hieman ohjelmaan tasoa.
- EI!!!!
Ei se näy. Edelleenkään.
- BB tynkä-kanava
Tuossa viime sunnuntain eli 28.9. Big Brother- lähetyksessä ilmoitettiin että Plus TV alkaa lähettämään Big Brotheria klo 19-01.
En tiedä mutta luulen että sillä Plus TV- paikalla millä ovat näyttäneet MTV3 Avan lähetyksiä myös.
Mutta ei tuo paljon lohduta kun ei ole kuin 6 tuntia päivässä. Jotkut bileet näkee mutta ei juurikaan muuta.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614448KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1533303Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?572602Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492564- 1122335
- 241903
- 241691
- 301636
- 1691550
- 361275