Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Suihinotto mukavaa???

Olen jo pitkään miettinyt onko suihinottaminen todellakin niin mukavaa kuin elokuvissa näyttää. Vaimo ei kyseiseen hommaan suostu ja kuitenkin mieleni tekisi kokea miltä se tuntuu.

Voitteko antaa kommentteja onko se sen arvoista??? Kiinnostaa siis nimenomaan onko mieheltä suihinottaminen naisten mielestä mukavaa?

Toki sitten pitäisi löytää joku nainen joka suostuisi ko. kokemuksen minulle antamaan... :)
178656
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

ei se muijas ainakaan osaa sitä oikei tehä kun ei edes suostu kokeileen et mene jollekin huo.. kokeileen ne ainakin osaa bloukata kunnolla .. tosin kortsu päällä ei se ei oo kummosta mut mut eipä se nyt nii ihmeellistä muutenkaan parempi on sitä tuheroa koluta kun suuta.. tosin jos muija osaa ottaa kunnolla suihin ja saa viel laukeemaa nii mikäs on sen parempaa kuin massat kurkusta alas..

Äänestä

Laitapa oma sormesi suuhun ja imeskele sitä hetki, niinkuin suihin otossa tehdään.
Tiedät miltä se tuntuu, se tuntuu miehestä taivaalliselta.

Äänestä
  • Se ei tunnu lainkaan taivaalliselta, mutta mikään ei ole yhtä kaunista katsottavaa kuin oma kulli naisen suussa. Kyllä pimpsa tuntuu paremmalta, mutta itselleni visuaalisuus on silti seksissä ehkä se tärkein..muutoinhan voisin ihan hyvin kuluttaa elämäni runkaten suihkussa. Olen taitava runkkaamaan ja oma käsi tuntuu ehkä jopa pilluakin paremmalta

    Äänestä

  • runkkari kirjoitti:

    Se ei tunnu lainkaan taivaalliselta, mutta mikään ei ole yhtä kaunista katsottavaa kuin oma kulli naisen suussa. Kyllä pimpsa tuntuu paremmalta, mutta itselleni visuaalisuus on silti seksissä ehkä se tärkein..muutoinhan voisin ihan hyvin kuluttaa elämäni runkaten suihkussa. Olen taitava runkkaamaan ja oma käsi tuntuu ehkä jopa pilluakin paremmalta

    nimittäin suihinotto mieheltäni.. Se on parasta esileikkiä minulle, että miehelläni ja veisin homman useamminkin loppuun asti, mutta mieheni ei anna.. =)

    Äänestä

Joo,minä tykkään kyllä maistella ja nuoleskella penistä.Oon joskus aatellut että miltä maistuis kermavaahdon kera.Ja tietysti pidän siitä kun mies nuolee minua.Se on tosi nautinnollista.Ihmettelen miksi kaikki naiset eivät pidä suohin otosta.Laitappa osoittees ni kirjoitellaan privatisti:)

PS:EN oo saanu pitkään aikaan ottaa suihin ja mieli tekis.

Äänestä

  • Täällä olisi eräs asiallinen mies.Ikää 33-vuotta ja jos haluat niin kirjoittele minulle.

    Äänestä

  • Moi.En tiedä taivaallisempaa asiaa kuin naisen pimpan nuoleminen.On vaan yks ongelma.Sitä saa niin harvoin tehdä.Joten jos kiinnostaa,niin ota yhteyttä.Olen ihan tavallinen,mukava suomalainen mies.

    Äänestä

  • Hei Nainen,

    Kiitos vastauksestasi. Ilmeisesti se on mukavaa, vaikka muunlaisiakin kirjoituksia on näkynyt.

    Tietysti tähän tuli muitakin vastauksia, mutta minä kiroitun tuon alkuperäisen :) Edellinen samalla nimimerkillä (plasma...) ei osannut edes kopioida nimimerkkiä oikein...

    Lähetäppä osoitteeseen [email protected] viestiä niin jutellaan privatisti eteenpäin:)

    Äänestä

  • Täällä olisi 24 vuotias oikein hyvä mies. Minultakaan ei ole koskaan otettu suihin. ja haluaisinkin pelkää suuseksiä. Oma muija kun ei ota. Eli myös minulle privaatististi : [email protected]

    Äänestä

  • Hei minulta ei ole pitkään aikaa otettu suihin ja itsekkin nautin siitä kun saan nuolla ja antaa siten naiselle ihania orgasmeja laita viestii jos kiinnostuit 0403227157

    Äänestä

  • nuolija1961 kirjoitti:

    Hei minulta ei ole pitkään aikaa otettu suihin ja itsekkin nautin siitä kun saan nuolla ja antaa siten naiselle ihania orgasmeja laita viestii jos kiinnostuit 0403227157

    Otatko suihin

    Äänestä

Mä otan mieheltäni erittäin mielelläni suihin! Käytän myös käsiä apuna ja laukeaminen on varmaa.

Ja koska oon turvallisessa & vakituisessa parisuhteessa niin tietysti ilman kortsua ja nielen kaiken,tuntuu kuulemma hyvältä..;)

Äänestä
  • Se onkin kiihottavaa,ku muija nielee
    Ja sekin ku mies nuoleen naisen pillua ja hän laukiaa

    Äänestä

Eli olet "niin" kokematon ja "niin" tekisi mieli saada suuseksiä, mutta oma rouva ei anna...

... ja heti menossa vieraisiin...

Täytyy kyllä sanoa, että tällä sun "sääli mua" tyylillä narauttaa äidinvaistollisia naisia helpommin, kuin sillä perinteisellä "tuu imeen mun munaa huora" tyylillä.

Äänestä

Hei! Olen 15 vuotias jos haluat tietää miltä tuntuu ottaa suihin niin vastaa tähän kommenttiin :)
Minulta löytyy 16cm

Äänestä

Minulla on iso

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Kokematon mies kirjoitti:

Olen jo pitkään miettinyt onko suihinottaminen todellakin niin mukavaa kuin elokuvissa näyttää. Vaimo ei kyseiseen hommaan suostu ja kuitenkin mieleni tekisi kokea miltä se tuntuu.

Voitteko antaa kommentteja onko se sen arvoista??? Kiinnostaa siis nimenomaan onko mieheltä suihinottaminen naisten mielestä mukavaa?

Toki sitten pitäisi löytää joku nainen joka suostuisi ko. kokemuksen minulle antamaan... :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu