help

honda poika

olisiko kellään tietoo miten honda mankii sais tehtyy hiustenkuivaaja ahtimen jos olis niin voisko laittaa s postiin miten tehdään ja mikä tulee minnekki??..
:S

3

612

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • selvästi:

      Se hiustenkuivain tulee lähelle kaasaria, mielellään perä eteen päin esim tankin tai satulan kylkeen. Siitä hiustenkuivaajansuuttimen kokoista haitariputkea siihen kaasarin ilmanottoon. Voi tarvita sovitteen, tuskin on just saman kokoista. Sitte vaa takatelineelle mahd pitkä sähkökela ja seinään kii. Ja pitää muistaa ottaa hiustenkuivaajasta lämpö pois, eli ehdottomasti lämmittämätöntä ilmaa tai ei ole hyötyä! Käyttösäde on sitte vaan sähköroikan mitta!

      • kyllä lähtee..

        ajomatkaa saat kun laitat mopon perään pienen peräkärryn ja kärryyn agregaattin.


      • verran että kun laitat
        kyllä lähtee.. kirjoitti:

        ajomatkaa saat kun laitat mopon perään pienen peräkärryn ja kärryyn agregaattin.

        sen pikkusen aggregaatin siihen tavaratelineelle niin ei kärry jarruta menoa!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä

      Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain
      Maailman menoa
      143
      10328
    2. Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?

      Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-
      Maailman menoa
      73
      9887
    3. Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"

      Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite
      Maailman menoa
      105
      6869
    4. Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin
      Maailman menoa
      215
      5332
    5. Mitä haluaisit sanoa tänään hänelle?

      Rakastamallesi ihmiselle.
      Ikävä
      173
      5019
    6. Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli

      Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.
      Maailman menoa
      168
      4211
    7. Paras muistosi

      kaivatustasi?
      Ikävä
      82
      2711
    8. Pystyisitkö olla

      Kanssani kaiken sotkun jälkeen? Ainakaan tunteet ei ole loppuneet
      Ikävä
      170
      2671
    9. Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia

      Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom
      Maailman menoa
      57
      2540
    10. Miksi miehen on hankala ymmärtää

      Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.
      Ikävä
      166
      2501
    Aihe