Kassu

mäntyniemestä. Nyt se lobbaa EMU:a ja euroneuvostoliiton perustuslakia, kun tietää ettei sitä enää valita presidentiksi.

Ahnesaarikin matkusteli loppuun saakka, kun tiesi, ettei häntä enää valita uudelleen.

Näin se on jämpti.
1103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Sinäkin valopää tuhlaat taas tilaa.Katso vaan omaa kompostiasi,voiko se hyvin vai ei.Olisi sinullakin jotain tekemistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lähtee kirjoitti:

mäntyniemestä. Nyt se lobbaa EMU:a ja euroneuvostoliiton perustuslakia, kun tietää ettei sitä enää valita presidentiksi.

Ahnesaarikin matkusteli loppuun saakka, kun tiesi, ettei häntä enää valita uudelleen.

Näin se on jämpti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu