KATAINEN

Pojalla naama kiiltää ja puhetta riittää, vaan uskottavuus ei vaan lisäänny !!!
179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

SELITTÄMÄÄN.KÄYNYT VARMAAN JONKUN KÄÄNTEISKOULUN.VAIKKA KUINKA SELITÄT EI MEIDÄN VÄHÄTULOISTEN KUKKAROON JÄÄ RAHAA,KOSKA KAIKKI HINNAT ON JO AIKOJA SITTEN NOUSSEET.VIELÄKIN JÄÄMME RUTKASTI MIINUKSELLE.MUTTA EIHÄN SE VARAKASTA KOSKE.SÄÄLI LAPSIPERHEITÄ JA ELÄKELÄISIÄ.HEITÄ PITÄISI AUTTAA EIKÄ HYVÄTULOISIA.EIPÄ PORVARIHALLITUKSELTA VOI MUUTA ODOTTAAKAAN KUIN RAHAT OMAAN PUSSIIN.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


???? kirjoitti:

Pojalla naama kiiltää ja puhetta riittää, vaan uskottavuus ei vaan lisäänny !!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu