Panu valehtelee sujuvasti suhdesekoilujuttua BB Minnan kanssa. Tai no kuka sitten tietää totuuden. Tämän BB Minnan bestis väitti äsken extran haastattelussa ainakin, että suhteen kiistäneet miehet valehtelevat syystä tai toisesta.
Panu valehtelee
bb extra tänään
1
349
Vastaukset
- tuo suhde
nyt olisi. Onhan Minnassa paljon enemmän naista kuin tytteli Annassa. Enemmän mediankin sopisi ihmetellä miksi Panu seurustelee Annan kanssa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 751131
- 741124
- 481014
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s104968- 51935
- 34727
- 49704
- 53634
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?39632Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.118567