Pelko olla yöllä yksin

Kun sain paniikkikohtauksen yöllä yksin ollessani olen kärsinyt sen jälkeen että en voi/pysty olemaan yötä yksin kotona. Onko kohtalotoverteita ja kuinka te olette selvinneet tilanteesta ja kenties päässeet irti pelkotilasta?

Asiallisia viestejä..
1328
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Niin minullakin, Otin eläkkeen jo nuorena,ja rikkaan miehen. Nyt ajelen uudella länsiautolla pitkin eteläsuomea ihan vaan aikani kuluksi.
Mikään ei maksa mitään, Tässä neuvo ASIALLINEN !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nimetön 78 kirjoitti:

Kun sain paniikkikohtauksen yöllä yksin ollessani olen kärsinyt sen jälkeen että en voi/pysty olemaan yötä yksin kotona. Onko kohtalotoverteita ja kuinka te olette selvinneet tilanteesta ja kenties päässeet irti pelkotilasta?

Asiallisia viestejä..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu