Ulkoministeri Stubb reserviin heti

Koeta nyt Stubb ja Stubbin tukijat ymmärtää, että miehen perheelle ja EU:lle tekee hyvää kun mies jää aktiivisesti kotiin.

Ei pidä mennä polttamaan pelimerkkejä.
1142
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

on vain Condon pikkupöksyt.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


keskustalainen kirjoitti:

Koeta nyt Stubb ja Stubbin tukijat ymmärtää, että miehen perheelle ja EU:lle tekee hyvää kun mies jää aktiivisesti kotiin.

Ei pidä mennä polttamaan pelimerkkejä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu