Kirjoitinpa taasen

joten luovun uudelleen lähettämisestä tai kirjoittamisesta. M F
4455
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

et uskalla

Äänestä
  • kiititkö niistä kuvista jossain? Kuka lienet, osaat vetää oikeasta narusta, "senkin". Huomaatko, meni taas viikko, kun pääsin tänne!

    Äänestä

Yritähän uudelleen sen osoitteen kanssa, niin silloin et jää harmittelemaan ja miettimään etkä jossittelemaan.... tsemppiä!

Äänestä
  • kantaa muista huolta, kun toiseen ei saa mitään yhteyttä!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


väärin osoitteen, kirjoitti:

joten luovun uudelleen lähettämisestä tai kirjoittamisesta. M F

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu