Räväkkä Kokoomus hakkaa Keskustan!

Keskusta on jäämässä peräkylätyttöineen pahasti alakynteen. Heistä ei ole antamaan Kokoomukselle vastaiskua viimeisimpään tempaukseen.

Tässä on näyte kokoomustytöstä ruiskukilla koristeltuna ja vaahdotettuna:
http://static.iltalehti.fi/uutiset/kalenteri1AML_uu.jpg

Siihen ei löydy Keskustalla mitään, millöä panna paremmaksi!
9249
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Keskustassa on laatua.

Äänestä

Tekeekö mieli enemmän ehtaa kokoomustyttöä kuin Sonnikulman ahavoitunutta navettapiikaa?

Äänestä
  • Nylkyti nylkyti sanoo Sonniryssän kääpiökatkarapu.

    Äänestä

Virolaisia.

Äänestä

yleisesti.

Äänestä

Useimmilla kepulaisilla on kyllä paremman näköset tissit :-)

Äänestä

liekö ees täysikäinen?

Äänestä

Auli kaikille miehille antavalle tiedoksi tärkeä asia, kokoomuksen kannattajilla on yksi yhteinen piirre he esineellistävät naiset. Niin kuin tässä ei kauankaan aikaa sitten nähtiin tämä surullinen tapaus, kun kokoomuksen poliittisesti pätevä ja osaava ulkoministeri meni vaihtoon pika vauhdilla, kun rupesi oikein pillun, siis kokoomuksen slangilla, puutarhan vonkaajaksi.

Osaahan se keskustan pääministerikin vongata naisilta ja ihan tosi tarkoituksella. Tällä keskustan pääministerillä vaan nämä vonkauksen kohteet ovat menneet vaihtoon aika nopeassa tahdissa ja näistä vonkaamisista on kehkeytynyt Suomen kansalle hupia. Miten käynee tämän viimeisimmän kanssa, kyllä sitäkin nyt kuljetaan, kuin Barbia kainalossa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Auli Antoisa kirjoitti:

Keskusta on jäämässä peräkylätyttöineen pahasti alakynteen. Heistä ei ole antamaan Kokoomukselle vastaiskua viimeisimpään tempaukseen.

Tässä on näyte kokoomustytöstä ruiskukilla koristeltuna ja vaahdotettuna:
http://static.iltalehti.fi/uutiset/kalenteri1AML_uu.jpg

Siihen ei löydy Keskustalla mitään, millöä panna paremmaksi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu