haluan muistuttaa

Että sivusto on ollut ennenkin suljettuna, mutta auennut.

Ja jos epäluulo tuntuu jatkuvan, niin emäntä on valmis astumaan uudelleen julkisuuteen selvittääkseen asioita ja rauhoitellakseen jäsenistöä.
31028
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

olen puhunut Poliisin kanssa kasvotusten ja ihmiset eivät tiedäkään kuinka lähellä Wincapitan johtoryhmän porukka on jäämässä kiinni.

Äänestä
  • Kyllä mun mielestä Emäntä silti voi tulla juttelemaan.

    Jos capita on huijaus, niin sehän on erittäin hyvä, että johtorymän porukka on jäämässä kiinni. Eikö se ole itsestään selvää, että jos rikollista on capitan puolesta tehty, niin häkkiin vaan.

    Äänestä

Ja vielä kerran heheheeheeeeeeeeeeeeee

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Konnevesi kirjoitti:

Että sivusto on ollut ennenkin suljettuna, mutta auennut.

Ja jos epäluulo tuntuu jatkuvan, niin emäntä on valmis astumaan uudelleen julkisuuteen selvittääkseen asioita ja rauhoitellakseen jäsenistöä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu