Mitkä ovat kolme parasta dieseliin käyvät

,2.0 jtd.Öljyt.Kommonrail järjestelmä.
2648
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

neste special ja mobil delvac super 1400 sarjan 10w30 ja sitte valvoline maxlife öljyt siinäpä ne ovat..

Äänestä

käyvät sinun autoihisi, jos tietäisi autojesi laatuvaatimukset, eli ne mitkä lukee ohjekirjassa. mutta jos et halua niitä täällä "julkaista", niin siinä lähde etsimään näitä, hyvätasoisia merkkejä:

mobil 1
teboil diamond
castrol edge

mutta katso että vaatimukset täyttyy

Äänestä

Kommentoi aloitusta


autot:fiat ,peugeot ,sitroen kirjoitti:

,2.0 jtd.Öljyt.Kommonrail järjestelmä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu