kokeilkaa

tyydytetyn vaimon onnelline...

Minusta on aina ollut kivaa katsella kun vaimo nauttii.me miehet kestämme niin vähän aikaa että on hyvä,jos kaverit tulee tuuraan vähän ennenkuin tulee.Homma jatkuu juuri niin pitkään että vaimokin saa.(3 miestä)Ja se miten hän sen orkun saakaan!!!!
Se on käsittämättömän voimakas purkaus.
Sen jälkeen odotellaan että hän tokenee ja sitten on meidän vuoro.Raukeana ja tyydytettynä vaimoni antaa meidän leikkiä hänellä loppuyö läpensä.
välillä saunotaan ja taas jatketaan.Voiko ihmisellä olla paremmin.Ei meillä.Karistakaa naiset ne turhat ja typerät estot itseltänne.
Te elätte vain kerran ja elämä on nauttimista varten.Jos se ei tunnu kivalta niin eihän tarvitse enään uudestaan kokeilla.

5

3484

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • annoin vaim...

      Oikeassa olet. Meillä kaikki toimi hyvin. Ei varmaankaan sovi kaikille, mutta kokeilla kannattaa.

      • ihan oikeassa

        Mieheni Rane sai minutkin innostumaan ja pitihän sitä kokeilla, kun estottomia olemme, eikä mustis vaivaa kumpaakaan. Alku oli jännää ja rehellisesti sanottuna tosi nautittavaa. Kaksi innokasta häntäheikkiä kimpussani. Vuoroin runkkasin vuoroin imeä lutkutin kivikovia mulkkuja ja samaan aikaan minua suudeltiin ja pilluani nuoltiin, klitorista erityisesti hyväiltiin kielellä pyöritellen, se oli ihanaa! Sitten uljaat oriini aloittivat varsinaisen aktin, mieheni keskittyi hoitelemaan yläpäätäni ja tuttumme hivutti elimensä litisevään aukkooni. Ihanaa, ajattelin vielä siinä vaiheessa, nyt saan todella kahta ukkoa peräjälkeen, joten voin rauhassa nauttia, koska jos toinen laukeaa liian nopeasti, niin toinen jatkaa. Olin tosi kiihkoissani ja vastasin työntöihin nauttien. Olin arvannut oikein, mies laukesi melko pian ja minä kaipasin ehdottomasti lisää. Oma mieheni astui tilalle ja tuttu suonikas kulli aloitti ihanan keinumisen lantioni sisällä. Kaikki hyvin ajattelin, olin hyvin lähellä orkkua, kun se tapahtui. Vaikka olin kuinka märkä ja liukas, niin yksi ilkeä karva
        pilaa tehokkaasti kaiken. Oli kuin olisi veitsellä viilletty, se sattui ihan sairaasti, kiljaisin ja heitin ukkoni pois päältäni. Kumpikin katsoi minua silmät selällään, mitä nyt?
        Sanoin että nyt tyssässi nussiminen, värkkini on kuin tulessa. Karvan lisäksi koko pillu oli hieraantunut tulipunaiseksi ja sitä poltteli ja sattui niin saakutisti. Ukot katsoivat ihmeissään edelleen ja minähän kerroin mistä on kyse ja sanoin että haluni loppuivat tähän ja piste.
        Ei ole vielä kokeiltu uudestaan, mutta jos kokeillaan, ajan taatusti villat vitustani, ettei toista kertaa keskeytetä hyvää sessiota yhden karvan takia. Tämän kirjoitti Laila, kai muistat Pera! Rane ainakin muistaa.
        Ihan uteliaisuuttani kysäisen, onko muilla yksi karva tehnyt tuollaisen kepposen?


    • Moi

      Olisi kiva päästä teidän leikkeihin ;)

      Olen muutaman kerran kokeillut kimppaa, olen siis ollut kolmas pyörä, olemme nauttineet suunnattomasti. Nyt kaipaisin vakipariskuntaa.

      t. kimppamies

      • MATTI jk

        Parisen viikkoa takaperin tapasin sattumalta vanhan tutun pariskunnan eräällä ostarilla emme olleet nähneet ainakaan 5 vuoteen , juttelimme ja kävimme yhdessä syömässä, siina jutellessamme mies sanoi että voisimmeko pyytää Matin meille jatkoille, ehkäpä saunaankin, nain kun rouva meni kasvoiltaan punaiseksi, No ilta jatkui heillä mukavan juttelun saunomisen ja kun rouva riisui rintsikkansa pois upeat dd rinnat saivat meidät molemmat miehet innostumaan, loppu onkin sitten meidän keskeist.
        Arvaattekos minne suunnistan pe iltana.
        matti


      • jess1
        MATTI jk kirjoitti:

        Parisen viikkoa takaperin tapasin sattumalta vanhan tutun pariskunnan eräällä ostarilla emme olleet nähneet ainakaan 5 vuoteen , juttelimme ja kävimme yhdessä syömässä, siina jutellessamme mies sanoi että voisimmeko pyytää Matin meille jatkoille, ehkäpä saunaankin, nain kun rouva meni kasvoiltaan punaiseksi, No ilta jatkui heillä mukavan juttelun saunomisen ja kun rouva riisui rintsikkansa pois upeat dd rinnat saivat meidät molemmat miehet innostumaan, loppu onkin sitten meidän keskeist.
        Arvaattekos minne suunnistan pe iltana.
        matti

        Oleellista on että asia on puhuttu läpi eri näkökulmista.Tarkoitushan on että kaikilla on kivaa.
        Meillä on tuttu kaveri ja voidaan olla ilman jännitteitä jotka syntyy kun ei voi olla varma kaverista.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka Purra leikkasi alimmalta tulodesiililtä 15 %

      Muistaako kukaan Riikka Purran kovaäänisen vaalilupauksen ennen eduskuntavaaleja? https://yle.fi/a/74-20221152 "THL o
      Maailman menoa
      160
      4950
    2. Sofia Virta: bänet!

      Matkailuautoilija metsänomistaja puoliso on nyt entisen teeren poikia, ja Sofia tekee comebackin vapaille markkinoille.
      Maailman menoa
      95
      2138
    3. "Suomi voisi ottaa taloudessa oppia Espanjasta"

      "Espanjassa talouspolitiikka on löysempää, mutta velka-aste on kääntynyt jopa laskuun.", pohdiskelee Suomen seuraava pää
      Maailman menoa
      186
      1881
    4. Kokoomus: SDP johtaa kansalaisia harhaan

      (Umpityhmät palstademarit ovat taas uskoneet Lindtmanin höpötykset Espanjasta.) SDP harhaanjohtaa kansalaisia talouspol
      Maailman menoa
      57
      1474
    5. Talousasiantuntija sanoo säästämisestä

      " parin kuukauden tulo on sellainen, joka voi olla vaikka tilillä tai jossain korkorahastossa, eikä se ole tuottohakuine
      Sinkut
      267
      1288
    6. Lieksa tukee kuntoutumista reilusti

      Lieksan sosiaalitoimi käynnistää uuden tukihankkeen – työttömille veneitä hyvinvoinnin edistämiseksi Lieksan sosiaalito
      Lieksa
      84
      1120
    7. Muistele nainen niitä meidän yhteisiä hetkiä

      Miltä ne tuntui? Enkö aina huokunut välittämistä, kiintymystä. Eikö sinulla aina ollut hyvä olo kanssani? Minulla ainaki
      Ikävä
      11
      1091
    8. Siinäpä jäät

      Punapää kaipaamaan, kun päätän maallisen vaellukseni. Oma oli valintasi. Sillä minä en jaksa enää kovin pitkää tätä. Ole
      Ikävä
      79
      989
    9. Nato on käytännössä kuollut!

      Puolustusliitto Nato on toki natissut liitoksistaan ennenkin, mutta koskaan aiemmin sen vahvin maa Yhdysvallat ei ole uh
      NATO
      288
      944
    10. Oot mun sielunpuolikas

      Nainen. Harmi vaan että tavattiin väärään aikaan ja synnyttiin tälle planeetalle eri aikaan. 👩‍❤️‍👩❤️
      Ikävä
      44
      872
    Aihe