mikälaisilla esileikeillä saatte naisenne lämpenemään yhdyntään,naiseni on taitava päällä olija siinnä hän hieroo itseään ja näytteleee täyteläisiä rintojaan joita minun pitää puristella, noin vartin päästä saa pari pikku orkkua jonka jälkeen minä viimeistelen lopun.kiinnostaisi löytää jotakin muunlaistakin lämmittelyä.
kertokaapa!
kertokaapa!
Vastaukset 4
Vanhimmat
Tuo nyt ei kuullostanut esileikiltä varsinkaan, vaan suoraan asiaan -meiningiltä. Esileikiksi minä ainakin lasken suutelemisen (huulet, kaula, rinnat, vatsa, reidet...mikä paikka vaan tulee mieleen), hyväilyn käsin ja suulla, puhumattakaan viettelystä, joka edeltää fyysistä kontaktia. Siis katseet, hymyt, vihjailut. Mutta kai nämä nyt olivat sinulle jo tuttuja juttuja??
Itsellä hyvä ystävä, seurusteltiin kyllä kesällä
jonka jälkeen halusi vain ystäväksi...kävin niin sanotuksi vieraissa mutta kaipaan kesäistä olotilaa ja vain häntä, koska koko olemus on tärkeintä ei seksi miten sen tekee tai haluaa,opetus tähän... mene vieraisiin ja totea
ettei kannata murehtia nykyistä olotilaa:)
ps. Älä jää kiinni
tiedä esileikistä yhtikäs mitään
esileikki hoidetaan seuraavasti " räplää ittees märäks ni mää käyn sillä välin paaskalla.." et silleen...