ennustajille ja näkijöille

Olin laivalla ja ihastuin siellä pahasti yhteen työntekijään ,juttelimme useaan otteeseen.Haluaisin tietää onko hän vapaa ja onko myös ihastunut ja tuleeko meistä paria.Kiitos etukäteen.
2165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kyllä nyt siltä näyttää että olet hänelle aivan liian ruma. etsi parempi, sillä hänellä on jo kumppani. onnea matkaan !

Äänestä
  • miilainen olen. Kuvaile minua.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


leskirouva 48v kirjoitti:

Olin laivalla ja ihastuin siellä pahasti yhteen työntekijään ,juttelimme useaan otteeseen.Haluaisin tietää onko hän vapaa ja onko myös ihastunut ja tuleeko meistä paria.Kiitos etukäteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu