Johanna Tukiainen on escort-tyttö

31091
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tai Mondeolta.

Äänestä
  • ..ja kovasti oli Johanna tyytyväinen peliin. Oli vahattu AutoGlymillä ja imuroitu Nilfiskillä. Velipoika käyttää aina merkkituotteita. Niinku viihteelle mennessään Menneniä. Sillä saa vosut kiimaan illan viimisen hitaan aikana, sillon ku parinmuodostus raumalaisessa ravintolassa perinteisesti tapahtuu. Aina se on jonku kämpille hilannu. Viimmeks se oli joku yögrillin myyjätyttönen, Ihodesta syntyjään. Kiihkee.

    Äänestä

I want to have appointment for massage, you are from rauma?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


katso todisteet! kirjoitti:

http://www.lime24.fi/uutinen.asp?cat=Starat&id=11506

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu