Mites Mummonlaulattajalla pyyhkii

Tällä ajatusten XXXXXXX ?


Heh heh...
5232
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ruusunpunaisiin linsseihin.

Täysin hyödytön äijä.

Äänestä
  • Pyrkimässä jo oikein pormestariksi ?


    Kyllä alkaa jo mennä naurettavaksi touhuksi ?

    Äänestä


Huomenna Mummonlaulattaja ja kaikki muut suuresti ihailemamme kansanedustajat ja muut itsensä ihailijat kokoontuvat taas Eduskuntataloon. Olisi työkausi alkamassa. Katsotaan miten työ maistuu kansan kustantaman ylipitkän kesäloman jälkeen.

Äänestä
  • Sentään ?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


heh heh kirjoitti:

Tällä ajatusten XXXXXXX ?


Heh heh...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu