Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Gampler

ovat lukion reputtaneita lasolin litkijöitä jotka ray on armosta palkannut tolurahalla mainosmiehikseen!
6312
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ja sitä ei pelikoneista saa. Pokereista ja viinasta on mahdollista saada vähintään 100% palautus-%.

Äänestä
  • Enkä edelleenkään suosittele pelaamaan mitään, missä teoreettinen palautus-% on alle 100%. Eli suosittelen/mainostan samalla niitä RAY:n pelejä, joissa palautus on se vähintään 100%. Ja niitähän ovat:...?

    Äänestä

  • .Kampela2 kirjoitti:

    Enkä edelleenkään suosittele pelaamaan mitään, missä teoreettinen palautus-% on alle 100%. Eli suosittelen/mainostan samalla niitä RAY:n pelejä, joissa palautus on se vähintään 100%. Ja niitähän ovat:...?

    täällä http://webbisivu.com/checkfoldbluff

    Äänestä

En ole käynyt lukiota. Kuitenkin ammattikoulusta ammattikorkeeseen. En ole ray:n palkkalistoilla.

Kaikki ei ole niin miten sinä luulet.

Sinä luulet, että ray:n pelit eivät ole satunnaisia ja minä olen ray:n palkalistoilla.

Niinkö se menee miten sinä luulet? Oletko ajatellut koskaan olevasi väärässä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ja kampela2 kirjoitti:

ovat lukion reputtaneita lasolin litkijöitä jotka ray on armosta palkannut tolurahalla mainosmiehikseen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu