Naiset kiinnostaa

Vaimo raskaana aikas pitkällä ollaan jo. Vielä olisi noin kaks kuukautta odotusta jäljellä. Vaimo näyttää edelleen mielestäni kauniilta ja seksiäkin haluasimme vielä molemmat mutta ei enää oikein suju. Mutta läheisyyttä ja hyväilyä kyllä on. Olen kuitenki huomannut itsestäni tälläsen että huomaan katselevani muita naisia paljon enemmän kuin ennen. En ole harkinnut mitään pettämistä. Katseleminen vaan kiinnostaa nykyään paljon enemmän kuin ennen.
81309
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Eihän katsomisessa mitään väärää ole.

Äänestä
  • tekis niin mieli tiukkaa venttiiliä.

    Äänestä

helvettiin joutua sen takia, et ole ensimmäinen etkä varmasti viimeinen

eikä siinä (katselussa) mitään väärää ole

vähässä taitavat olla ne naisetkin jotka pystyvät rehellisesti sanomaan etteivät edes vilkaise muita miehiä

taidan sohaista murkkupesää pesismailalla, mutta naisillehan on tunnetusti helpompi ruveta pettämään

Äänestä

no raskaana ollessa se hieman kyllä sattui kun mies katseli muita, sen verran niitä hormooneja veressä muutenkin oli
No en enää ole raskaana ja mies silti katselee muita naisia enkä ole moksiskaan, yhtälailla minä huomaan komean miehen ja katson myöskin

Sanontahan menee: katsoa saa muttei koskea

Äänestä
  • keskittysin vauvaan jos mies kahtelee muita..

    yleensäkin olen keskittyny lapsiini enempi;)

    Äänestä

naisesi on synnyttänyt ja päätätte kokeilla seksiä. alkaapi sen jälkeen tuoreempi liha kiinnostaa ihan tositarkoituksella

Äänestä
  • Minun vaimoni ei ainkaan mennyt pilalle synnytyksessä. Ihan tiukalta se vielä tuntuu ja hyvin lentää. Oiskohan sulla vaan niin pieni muna ettei reikä siksi enää tunnu riittävän tiukalle!

    Äänestä

  • ... olet ajatusmaailmasi perusteella ollut kauemminkin pilalla - hieman eri merkityksessä tosin. En ole varma onko "parasta ennen"-päiväystä alunperinkään ollut. Harmi ettei kumppanisi huomannut tätä ennen kuin hankitte lapsen, sopinee toivoa että omppu putosi kauas.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Katsella kirjoitti:

Vaimo raskaana aikas pitkällä ollaan jo. Vielä olisi noin kaks kuukautta odotusta jäljellä. Vaimo näyttää edelleen mielestäni kauniilta ja seksiäkin haluasimme vielä molemmat mutta ei enää oikein suju. Mutta läheisyyttä ja hyväilyä kyllä on. Olen kuitenki huomannut itsestäni tälläsen että huomaan katselevani muita naisia paljon enemmän kuin ennen. En ole harkinnut mitään pettämistä. Katseleminen vaan kiinnostaa nykyään paljon enemmän kuin ennen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu