Kuukautisten jalkeen oireita?

Hei vaan.

Onko kellaan minkaanlaisia oireita justiinsa kuukautisten jalkeen???
Ihan vain ajattelin...
KUn meikalaisella ei tahdo olla muutakuin oireita...:=)
2223
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Millaisia oireita sinulla on?

Äänestä
  • Niin no
    Pienta pistelya vatsassa ja tuntuu kaikki paikat olevan kuivat:=)
    Ja joskus selkaan pistaa...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Taivas ja rakkaus kirjoitti:

Hei vaan.

Onko kellaan minkaanlaisia oireita justiinsa kuukautisten jalkeen???
Ihan vain ajattelin...
KUn meikalaisella ei tahdo olla muutakuin oireita...:=)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu