Mikä mättää, kun mulla saattaa etusivulla näkyä jossain ketjussa, että viestejä yht. 52, mutta kun avaan ketjun, niin ei näy kuin 10 viestiä... Tää on vissiin vanha ongelma s24-palstalla, mutta pystyykö asialle tekeen mitään? Minä oon itekseni niin tyhymä, etten tiiä!
Hei nörtit auttakaa!
Kesä_keikkuen_tulevi
4464
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
mutta paineleppa noita punaisia pallukoita tuossa oikeala ylhäällä. Yhdessä on numero yksi ja muissa on sitten pelkkiä viivoja. Vaikka puurakenne ei aukea viestit aukeavat yleensä yhdessä pötkössä
Viestien esitystapa -näppäimistä tuossa oik. ylhäällä keskimmäistä tai oikeanpuolimmaista, näyttää koko ketjun alekkain tai puurakenteena
Nytkin systeemi ilmoittaa Sinulla olevan kaksi vastausta, yhtään ei vaan näy. Kärjistyneimpänä juttu näkyy silloin, kun piiloseriffimme luutii viestiketjuista kamaa pois. Laskuri ei sitä tajua.
Kiitos avusta! Nyt näät taas näkyy aivan oma-aloitteisesti =)