Synnytyspalsta sekoilee???!!!

sekoileeko muilla, vai mistä johtuu, että kun menin tsekkaamaan synnytyspalstaa äsken, siellä on vaan vanhoja v.2007 kirjoituksia ja muka niihin tulleita uusia vastauksia, yhdessä on vielä ne liekin kuvatkin??
1348
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

taas normaali..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ansuska kirjoitti:

sekoileeko muilla, vai mistä johtuu, että kun menin tsekkaamaan synnytyspalstaa äsken, siellä on vaan vanhoja v.2007 kirjoituksia ja muka niihin tulleita uusia vastauksia, yhdessä on vielä ne liekin kuvatkin??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu