Anteeksi virolaiset

Halonen ei todellakaan edusta koko suomen kansan mielipidettä eikä kansaa. Jatkakaa tätä viestiä mailman kaikkiin keskustelu palstoihin.
3159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ja venäläiset, mutta ei tunne. Entiset neuvosto- tasavallat ja entiset Varsovan liiton maat tuntevat, ne olivat NL:n miehittäminä 45v. Halosen "tunteminen" perustuu lapsenomaiseen uskoon kommunismin ylivertaisuudesta, ja täydellisestä tietämättömyydestä realikommunismin todellisesta olemuksesta.

Äänestä

Vastaanpanematta ottivat vastaan puna-armeijan paraatimarssin maahansa. Luuserit.

Äänestä

Koivisto!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


malttixx kirjoitti:

Halonen ei todellakaan edusta koko suomen kansan mielipidettä eikä kansaa. Jatkakaa tätä viestiä mailman kaikkiin keskustelu palstoihin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu