Ja taas

5641
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

one down!!!!!!!

Äänestä
  • taas yksi idiootti...

    Äänestä

Kaahari? Motoristi? Näitä "ajautui vastaantulijoiden kaistalle törmäten rekkaan" -itsemurhaajia taas. Ja menee onnettomuustilastoihin...

Äänestä
  • paha sanoo..

    Äänestä

itse en ole motoristi, mutta ihan tuttavapiireistä tiedän tiukkoja tilanteita mm tuulen painettua pyörää rajusti vastaantulijan kaistalle. Ja kun ei tiedetä ko kuljettajan ajokokemusta jne, niin en leimaisi kaahariksi, varsinkaan kun et todistaa ainakaan vielä voi kun ei onnettomuustutkintalautakunta ole raporttia antanut.


Hän saattoi olla tunnollinen kuljettaja liikenteessä oletkos miettinyt sitä? tuuli vain painanut väärään suuntaan tms.

älä syytä jos et voi todistaa... se loukkaa joitakin etenkin omaisia ja osanotto heille, vaikken tunnekaan, tosin muutama vuosi sitten eräs parhaista kavereistani ajautui rekan eteen ja mitään syytä ei löytynyt ja hän jos kuka ajoi rauhallisesti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yksi kaahari kirjoitti:

vähemmän.http://www.iltalehti.fi/uutiset/200809108244906_uu.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu